Online informatieavond toekomst afvalinzameling
Geplaatst op woensdag 23 december 2020
We moeten in Nederland met z’n allen minder restafval produceren. Afval bestaat namelijk voor een groot deel uit grondstoffen. Grondstoffen zijn schaars en worden steeds schaarser. Gemeenten staan voor een uitdaging om het restafval te verminderen. Rijksoverheid heeft besloten dat gemeenten het restafval moeten terugbrengen naar maximaal 100 kg. restafval per inwoner.
In het uitvoeringsprogramma Waalres Akkoord heeft het college van B&W beschreven hoe ze de komende periode invulling geeft aan het thema afvalinzameling
Online informatieavond
Heeft u interesse in dit onderwerp en wilt u meer informatie over het thema afvalinzameling? Op maandag 11 januari 2021 is er van 19.30 uur tot 20.30 uur een online informatieavond. We bespreken waar de gemeente Waalre nu staat. En welke keuzes we in de toekomst moeten maken over afvalinzameling.
Aanmelden
Meld u aan via duurzaam@waalre.nl. Na aanmelding ontvangt u een link voor de online informatieavond met uitleg over de deelname.